HOTEL STARA POCZTA

BASEN I SPA HOTELU STARA POCZTA

W zabytkowych wnętrzach HOTELU STARA POCZTA znajdziesz miejsce na relaks i odprężenie. To nasz kompleks rekreacyjny: dostęp do spa tychy, nielimitowana możliwość pobytu na terenie obiektu, sauna        tychy, jacuzzi, grota solna, pływalnia tychy, gejzer wodny z hydromasażem, studnię z zimną wodą,                      lodopad. A wszystko to w stylowych wnętrzach, przyozdobionych freskami w stylu greckim.                            Tu skorzystać  możesz z szerokiej oferty masaży i zabiegów, a także relaksacyjnych kąpieli np. w kozim mleku z lampką wina i odprężającą aromaterapią.

Basen Tychy godziny otwarcia: basen i spa czynne codziennie od 12.00 do 22.00 przez 7 dni w tygodniu.

Odwiedź basen HOTELU STARA POCZTA i rozkoszuj się relaksem. Codziennie, przez 7 dni w tygodniu od godz. 12.00 do 22.00. Możliwość wstępu nielimitowanego czasowo – już od 49 zł.    Nasz kompleks rekreacyjny to: dostęp do spa tychy, nielimitowana możliwość pobytu na terenie obiektu, sauna tychy, jacuzzi, grota solna, pływalnia tychy, gejzer wodny z hydromasażem, studnię z zimną wodą, lodopad. A wszystko         to w stylowych wnętrzach, przyozdobionych freskami w stylu greckim. BASEN I SPA HOTELU STARA POCZTA to szeroka oferta masaży, kąpieli  relaksacyjnych oraz zajęcia aqua aerobiku

Basen Tychy godziny otwarcia: basen i spa czynne codziennie od 12.00 do 22.00 przez 7 dni w tygodniu.

                           
WSTĘP DO SPA I NA BASEN 60 min – 35 zł

Wstęp do spa i na basen 60 min. Codziennie od 12.00 do 22.00. 7 dni w tygodniu.
Możliwość korzystania z pełnego wyposażenia spa.
 

WSTĘP DO SPA I NA BASEN BEZ LIMITU CZASU – 49 zł
Wstęp do spa i na basen nieograniczony czasowo. Codziennie od 12.00 do 22.00. 7 dni w tygodniu. Możliwość korzystania z pełnego wyposażenia spa.

Pokaż na mapie